המומחים למדרסים בהתאמה אישית
בטכנולוגיות המתקדמות בעולם

 המדרסים כאבן יסוד לבריאות כלל הגוף

הנעליים שאנו נועלים אינן מעוצבות בצורה המתאימה לכף הרגל שלנו בצורה הנכונה, מפני שהן מיוצרות באופן סטנדרטי. המדרסים הם התקן בין כף הרגל לנעליים אותם אנו נועלים, המפצים על הפער הנוצר בין הנעליים לכף הרגל. באשר המדרסים מותאמים באופן אישי, מדויק ומקצועי, המדרסים נותנים מענה למגוון של פעילויות, כך שכל צעד שתעשו ירגיש טבעי, נוח ונכון.

חדש ובלעדי בישראל

מדרסים תלת מימדיים

טכנולוגיה מתקדמת

מדרסים בטכנולוגיית CNC

30 שנות נסיון

מדרסים בהתאמה אישית

כל מה שחשוב לדעת על מדרסים בהתאמה אישית

מה תפקידם של המדרסים?

המדרסים משפרים ומתקנים את חלוקת העומסים המופעלים על כף הרגל בצורה אחידה, בכך שהם מפזרים את הלחץ שנוצר במהלך היום בצורה שווה בכדי לשמור על יציבות, נוחות ולמנוע כאבים. בנוסף, המדרסים מספקים תמיכה אופטימלית לקשת הנמצאת בכף הרגל כדי לשמור על הרגל בעמדה ניטרלית.

האם אני צריך מדרסים?

כל אדם הוא בעל כף רגל שונה וייחודית והנעליים שאנו נועלים אינם מתאימים לנו באופן אישי. המדרסים מספקים את התמיכה החסרה שכל אחד צריך. המדרסים מתאימים את מנח כף הרגל לנעליים אותן אנו נועלים. כל אדם שרוצה להנות מנוחות מקסימלית לאורך כל היום יכול להנות ממדרסים מותאמים אישית.

אילו מדרסים יתאימו לי?

סוג המדרס משתנה בהתאם לסוג הבעיה, סוג הפעילות וסוג כף הרגל. אנשים הסובלים מכאבים בכפות הרגליים או הסובלים מבעיות בריאותיות בכף הרגל, ולעומתם - אנשים המבצעים לאורך היום פעילויות בעומסים גבוהים יזדקוו למדרסים שונים, שיותאמו אישית למבנה כף הרגל שלהם ולרמת הפעילות היומיומית שלהם.

איך מתאימים מדרסים?

התאמת המדרסים מחולקות לשיטות שונות ומגוונות. ברשת FEET המדרסים מיוצרים על ידי השיטות המתקדמות ביותר בעולם בעזרת המומחים שלנו. ראשית, אבחון כף הרגל ומדידתה על ידי סריקה תלת ממדית/משטח ספוג. שנית, התאמת סוגי החומרים פרטנית לבעיית הלקוח. שלישית, שלב התכנון והייצור כאשר המומחים שלנו מייצרים את המדרסים בשיטות מדויקות על פי צרכי הלקוח.

מאילו חומרים עשויים מדרסים?

ישנם סוגים רבים של מדרסים, המיוצרים מחומרים בעליתכונות שונות אשר מאפשרות התאמת המדרס לייעודו. ישנם החומרים המהווים את בסיסו שלהמדרס וישנם הציפויים. החומרים השונים נבדלים במספר מדדים וביניהן גמישותן וקשיחותן. מותאמים ללקוח בצורה אישית ומדויקת. כל רגל הינה ייחודית ולכן רמתהקשיחות נקבעת על פי סוג הבעיה, גיל, משקל וסוג הפעילות.

מדרסים כמונעי פציעות

אחד מתפקידם המרכזי של המדרסים הינו לסייע במניעת פציעות עתידיות ובהורדת עוצמת כאבי כף הרגל והגוף על ידי פיזור הלחצים ותיקון המנח. כף הרגל הינו המקום העמוס ביותר בגוף לאור שאנו נמצאים עליו לאורך כל היום. אם בהליכה, ישיבה או ריצה. חוסר שימוש במדרסים מגביר את הפגיעות של הגוף לבעיות עתידיות אשר רובם נובעות מעומס יתר במבנה הגרמי של כף הרגל, מהליכה ויציבה לא תקינה, נעליים סטנדרטיות, דריכה על סוליה קשיחה או על זווית לא נכונה.

לקביעת מפגש ייעוץ והתאמה אישית למדרסים ללא התחייבות:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.