אודות

המשימה שלנו

לספק מוצרים אורתופדים באיכות הגבוהה ביותר לשיפור איכות החיים בעזרת יצירת חידושים פורצי דרך בתחום האורתופדיה.

חושבים על כולם, מתאימים לכולם

FEET הינה הרשת האורתופדיה המובילה בארץ עם ניסיון רב של למעלה מ-30 שנים. אנו מחזיקים מגוון רחב של מוצרים. ביניהם, מותגי הנעלת נוחות, ריצה, נעליים בהתאמה אישית, אביזרים אורתופדים, אביזרי שיקום ומדרסים מותאמים אישית.

כל המוצרים שאנו מספקים מיוצרים בסטנדרט מקצועי באיכות הגבוהה ביותר ומהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. FEET מספקת מגוון פתרונות אורתופדים לכל גיל ולכל מטרה – ספורטאים, חיילים, ילדים, לקוחות קופות החולים, עובדי משרד הביטחון, בני גיל הזהב, חולי סוכרת ועוד. FEET הינה חברה המתחייבת במקצועיות מעל הכל, אמינות גבוהה איכות לא מתפשרת ושירות אדיב ביותר.

צועדים קדימה עם הטכנולוגיה

בכל אחד מסניפי רשת FEET ניתן לבצע בחינם, אבחון בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם. רשת FEET מייצרת את המדרסים והנעליים המותאמים אישית שלה בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם המשלבת טכנולוגיית CNC,D3,LASER כדי לתת מענה מדויק ואיכותי לכל לקוח. צוות המחקר שלנו מוצא חידושים פורצי דרך בכל יום כדי להשיג את הדרכים היעילות והנכונות ביותר לשיפור איכות החיים.

המומחים שלנו ילכו בשבילך הכי רחוק

צוות המומחים של FEET הם המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום. כל אחד מהם עובר הכשרה ארוכה המכשירה אותם לסטנדרט הגבוה ביותר כך שהם ידעו למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורך, לאורך כל הדרך. המומחים שלנו ילכו איתך ובשבילך עד הסוף.

FEET בעלת תו תקן 9001ISO אישור מהמכון הלאומי לשיקום ע"ש לואיס ומהאגודה הישראלית לסוכרת. בנוסף, כלקוחות בעלי הסדר בכל אחת מקופות החולים באפשרותכם לקבל הנחה ברכישה ממגוון המוצרים.

הסדרי קופ"ח

FEET בעלת הסדרים מיוחדים עם מגוון קופות החולים במסגרת הביטוח המשלים עבור מדרסים ואביזרים אורתופדיים.

אנו מתחייבים לפעול במקצועיות רבה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים כדי לספק תוצאות מקסימליות עבורכם. לספק שירות מהיר, יעיל ואיכותי. לפעול בשקיפות ונאמנות מלאה. לפרוץ את הדרך בהנגשה של מוצרי אורתופדיה למספר רב של אנשים ככל אפשר תוך דגילה בשמירה על מחירים נמוכים והוגנים ככל שניתן.